METROPOLİS Grup 2015 Yılında Yapı Teknik ve İç Mimarlık firması olarak hizmetine başlamıştır. Güçlü ve dinamik kadrosuyla İnşaat sektörü alanında faaliyetlerini sürdürürken yanı sıra piyasada çok rağbet gören ve uzmanlık alanımız olan yalıtım konusu içerisinde yer alan dekoratif sıva çeşitlerinden olan canlı sıvanın Ankara da imalatını, toptan satışı ve perakende satışı, canlı sıvanın uygulaması, İmalat dan doğrudan halka satışları hizmetlerini yürütmektedir.

     Metropolis Canlı Sıva imalatlarını sürdürürken, İmalatını devam ettiğimiz Canlı Sıvanın karekterini zenginleştirerek yeni nesil Canlı Sıvanın patentini almaya hak kazanarak Yeni markamızın Türkiyenin yanı sıra Dünyaya açılmasından dolayı Aralık 2019 yılına yeni markasız olan Live Plaster Canlı Sıva markasını oluşturmuş bulunmaktayız.

     LİVE PLASTER Canlı Sıva olarak;  yeni teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu anlamda kendini yenileyen, güncel tasarım ve uygulamaları istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Canlı sıva işlerinizde deneyimli ve konusunda uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.     

 Verdiğimiz sözleri tutmak, zamanında, kaliteli hizmet yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacımızdır.

Sürekli atılımlar yapmakta olan firmamız başarı hedefini sürekli yüksek tutmaktadır. Amacımız dekorasyon ya da tadilat yaparken fiyat anlamında en uygun alternatife ulaşmanız için size yardımcı olmaktır.